Ważne wydarzenia jakie miały miejsce od maja do października 2014r.

13 października 2014

konst-148172Poczet sztandarowy  i  delegacja Oddziału  ZNP  w Płocku tradycyjnie wzięli udział w uroczystościach miejskich z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Po mszy świętej delegacja ZNP złożyła wiązankę kwiatów na Płycie Nieznanego Żołnierza.

W dniu 26 maja 2014 roku w „ Domu Broniewskiego”, ul. Kościuszki 24  odbyło  się szkolenie, w którym uczestniczyło 19  członków ZNP prowadzone przez pracowników  Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Płocku:

Panią Cecylię Trzcińską i Panią Renatę Żaglewską.

Tematyka szkolenia obejmowała:

1. Zasady przechodzenia nauczycieli i pracowników niepedagogicznych na emeryturę oraz na świadczenia kompensacyjne po 2013 roku w świetle obowiązującego prawa..
  2. Zasady przeliczania emerytury.
  3. Składanie dokumentów.

W dniu 28 maja 2014 roku w „ Domu Broniewskiego”, ul. Kościuszki 24  odbyło się szkolenie dla członków ZNP prowadzone przez radcę prawnego ZNP kol. mecenas Beatę Orłowską – Drzewek na temat: „Obrona pracowników oświaty w okresie  ruchu służbowym”. W szkoleniu wzięło udział 21 osób.

W dniu 28 maja 2014 roku w „ Domu Broniewskiego”, ul. Kościuszki 24  odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze  Oddziałowego Klubu Młodego Nauczyciela ZNP w Płocku. Dokonano podsumowania działalności za okres minionej kadencji. Przewodnicząca kol. Agnieszka Jarzyńska przedstawiła sprawozdanie, które zostało jednogłośnie przyjęte przez zebranych. W głosowaniu tajnym wybrano na następną kadencję obecną przewodniczącą Agnieszkę Jarzyńską reprezentującą SP 23. W skład Zarządu Oddziałowego Klubu Młodego Nauczyciela weszli:

Brzozowska Izabela SP 16, Magdalena Kosmatka SP 16, Adam Krysiak MDK, Magdalena Bieniek MDK i Marta Lewandowska SP 5. Przyjęto jednogłośnie program działania na kadencję 2014-2018.